Zakończenie roku klas trzecich 2017

28 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich.Pani dyrektor Katarzyna Piórkowska-Pietrzak życzyła przyszłym maturzystom powodzenia podczas zdawania egzaminów. Z chwilą wręczenia świadectw nasi uczniowie stali się absolwentami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. Ta zmiana oznacza też rozpoczęcie nowego etapu życia i pożegnanie tego, co znajome.

Wprawdzie już za kilka dni rozpoczną się matury, ale tamtego dnia nikt nie myślał o nadchodzącym egzaminie dojrzałości. Po uroczystości nastąpiła bowiem ta mniej oficjalna część spotkania, podczas której wszyscy – i nauczyciele, i uczniowie – mogli powspominać czas wspólnie spędzony w szkole.

Życzymy naszym absolwentom dużo szczęścia w tym przyszłym życiu, które ich czeka. Trzymamy kciuki, żeby matura przebiegła zgodnie z waszymi oczekiwaniami i mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie!