Zakończenie roku szkolnego 2017

Zakończenie 2017

23 czerwca 2017 roku uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy PJATK pożegnali szkołę, aby udać się na dwa miesiące zasłużonych wakacji. Po miesiącach pracy przyszedł czas na wypoczynek i zdobywanie nowych, tym razem wakacyjnych doświadczeń.
Pani Prorektor, Aldona Drabik oraz pani Dyrektor ALO Katarzyna Piórkowska-Pietrzak w ciepłych słowach żegnały uczniów, gratulując im sukcesów oraz życząc spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Wręczone zostały nagrody: otrzymali je zarówno uczniowie, których pracę i zaangażowanie wychowawcy chcieli szczególnie docenić, jak i zwycięzcy kolejnej edycji konkursu programistycznego.

Nauczyciele, grono pedagogiczne oraz pracownicy ALO pragną Wam życzyć wszystkim udanych, zdrowych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!