Jak co roku w maju, nasze ALO wzięło udział w pikniku z okazji Dnia Sąsiada, czyli inicjatywie organizowanej przez pobliskie MAL Surma i Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy przy wsparciu Burmistrza, Rady i Zarządu Dzielnicy Ochota. W ramach wydarzenia odbyły się liczne warsztaty, gry, animacje i występy, które stworzyły wyjątkową atmosferę sąsiedzkiego spotkania. Ogromnie się cieszymy, że nasi uczniowie ponownie chcieli i mogli być częścią tego dnia!