AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
przy polsko-japońskiej akademii technik komputerowych

Serdecznie zapraszamy fascynatów informatyki; osoby zainteresowane kulturą Japonii, miłośników mangi i anime; uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość z plastyką. Oferujemy autorskie programy nauczania dla każdej z tych dziedzin, które gwarantują zdobycie wszechstronnej wiedzy i tworzą podstawy do dobrego startu na studia.

Prezentacja Wersja pełna

Klasa informatyczno - matematyczna

Klasa kulturoznawcza

Klasa plastyczno - informatyczna

WIELKI FINAŁ

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

INTERNATIONAL FESTIVAL OF WARSAW

1 – 2 CZERWCA

Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że w zakładce REKRUTACJA można pobrać aktualny Regulamin Rekrutacji wraz z załącznikami.

REKRUTACJA

Uprzejmie informujemy, że osoby, których status w systemie rekrutacji nie zmienił się, nadal znajdują się na liście rezerwowej. Dla osób z listy rezerwowej szkoła będzie prowadziła rekrutację uzupełniającą w dniach 20-22 sierpnia 2019 r. Aby wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej, wystarczy w systemie online zaznaczyć taką opcję. Po jej zaznaczeniu będzie też można w każdej chwili zrezygnować z udziału w rekrutacji.