AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
przy polsko-japońskiej akademii technik komputerowych

Serdecznie zapraszamy fascynatów informatyki; osoby zainteresowane kulturą Japonii, miłośników mangi i anime; uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość z plastyką. Oferujemy autorskie programy nauczania dla każdej z tych dziedzin, które gwarantują zdobycie wszechstronnej wiedzy i tworzą podstawy do dobrego startu na studia.

Prezentacja Wersja pełna

Klasa informatyczno - matematyczna

Klasa kulturoznawcza

Klasa plastyczno - informatyczna

SUKCES ADY

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

NA PODIUM

Uczniowie ALO w konkursie edukacyjnym

Ogłoszenia

Pamiętajcie o naszej świątecznej zbiórce rzeczy dla psów ze schroniska! Potrzebne są: zabawki, karmy bytowe i lecznicze, preparaty pielęgnacyjne (szampony, preparaty przeciwko pchłom i kleszczom), obroże, szelki, smycze, miski, a także koce i legowiska – nowe lub używane (mogą to być nawet stare ręczniki, byle duże i grube:).

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na kolejny w tym roku dzień otwarty dla rodziców uczniów ALO. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji 10 grudnia 2019 r. Szczegółowy grafik dyżurów będzie dostępny u wychowawców klas.