Aktualności ALO

W życiu Akademickiego Liceum wiele się dzieje! Nasi uczniowie uczestniczą w różnorodnych działaniach organizowanych nie tylko przez Liceum, ale także przez Uczelnię. Organizujemy różnego rodzaju konkursy, dzięki którym licealiści mogą wykazać się swoimi uzdolnieniami i pomysłowością. Od początku utworzenia klasy o profilu plastyczno-informatycznym corocznie jest organizowany konkurs na projekt graficzny koszulek promujących Liceum. Najlepsze projekty są realizowane i dzięki temu możemy poszczycić się sporą kolekcją koszulek, których projekty stworzyli nasi uczniowie.

Tutaj znajdziecie najnowsze fakty z życia szkoły oraz ogłoszenia dotyczące funkcjonowania szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

ZACZYNAMY!

TALENTY W ALO

Galeria fotografii Sashy

LAUREACI W ALO

Ogólnopolski konkurs językowy

Spotkanie informacyjne online

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy Kandydatów, Rodziców i wszystkie osoby zainteresowane

Spotkanie informacyjne online 19.05.2020

Drodzy Kandydaci i Rodzice! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział

REKRUTACJA ON-LINE

START 4 MAJA 2020

LEKCJE ON-LINE

czyli – nie poddajemy się!

PAN PIOTR

Żegnamy naszego Nauczyciela

PRÓBNA MATURA

Odcinek trzeci;)