Konkurs na grafikę

Plakat koszulki

I TY MOŻESZ ZAPROJEKTOWAĆ NOWĄ GRAFIKĘ NA KOSZULKĘ ALO !

REGULAMIN:

„Grafika na koszulkę ALO 2014/2015”

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy PJATK.

2. Za prawidłowy przebieg Konkursu odpowiedzialna jest Komisja Konkursowa.

3. W skład Komisji Konkursowej wchodzą : Pani Rektor PJATK, Pani Dyrektor oraz nauczyciele przedmiotów artystycznych (podstaw grafiki komputerowej, malarstwa, podstaw fotografii, rzeźby, rysunku) Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego.

4. Do zadań komisji należy wyłonienie zwycięzcy – autora grafiki.

5. Komisja ocenia wykonane prace graficzne pod względem uzyskanego efektu końcowego, wrażeń estetycznych oraz technicznych.

6. Uczniowie wykonane przez siebie prace powinni zapisać w formie cyfrowej (300 dpi; pdf) i przesłać je drogą mailową na adres: w terminie od 19 września do 10 października 2014 roku (włącznie).

7. W e-mailu z pracą konkursową należy umieścić następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, klasę.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 15 października 2014 roku.

9. Na autora zwycięskiej grafiki czekają atrakcyjne nagrody.

10. Prace wykonane przez uczestników mogą być publikowane w środkach masowego przekazu (np. strona www szkoły,ulotki, plakaty i td.).

11. Uczeń podpisujący się pod pracami zgłoszonymi do Konkursu, zaświadcza tym samym, iż prace wykonał samodzielnie – nie naruszył praw autorskich osób trzecich oraz akceptuje regulamin Konkursu bez zastrzeżeń.

Wszelkie pytania lub uwagi prosimy kierować na adres e-mail:

Powodzenia ! 😀