Konkursy i olimpiady w ALO

Mimo trudnych warunków nasi uczniowie wciąż pozostają aktywni i nie rezygnują z konkursów. Do olimpiad przedmiotowych przystąpiło w tym roku wielu uczestników. Przodowali matematycy. W Olimpiadzie Matematycznej Olimpus wzięło udział 45 osób. Olimpiadę Olimpusa z fizyki pisały dwie osoby. 17 osób przystąpiło do ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, a osiem do ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki. Jest wśród nas też wielu pasjonatów historii. Siedmioro uczniów pisało tematyczną olimpiadę Olimpusa „II Rzeczpospolita – historia Polski 1918-1945”, a dwie uczestniczyły w konkursie historyczno-marynistycznym ARMADA 2020. Na zdjęciu – uczestnicy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i pracowitości – niezależnie od wyników:).