Wielkanoc 2016

23 marca Samorząd Szkolny ALO zorganizował tradycyjne spotkanie wielkanocne dla kadry nauczycielskiej, pracowników i uczniów szkoły. W jego trakcie Dyrekcja oraz członkowie Samorządu złożyli wszystkim serdeczne życzenia, dzieląc się symbolicznie wielkanocnymi jajkami. Oczywiście, zostały one wcześniej ugotowane, a następnie ozdobione. Na każdym z nich widniało logo naszej szkoły oraz (jesteśmy bardzo wdzięczni klasom pierwszym za ich nieocenioną pomoc!) niepowtarzalne, wykonane ręcznie rysunki. To właśnie ich różnorodność sprawiła, że po spotkaniu musieliśmy koniecznie zobaczyć, jakie obrazki znajdują się na jajkach, które dostali nasi koledzy! Kolejnym znakiem świątecznej atmosfery był także – przygotowany przez klasy drugie – nowy, wiosenny plakat, który zawisł w holu naszej szkoły.