Wycieczka integracyjna klas 1

Czyżby ktoś wspominał o poście z wyjazdu integracyjnego klas pierwszych? Say no more!
Uczniowie zwiedzili Lublin, dzielnie wędrowali po Bieszczadach, odwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku i przespacerowali się po imponującej zaporze w Solinie. W sanockim Muzeum Historycznym przyglądali się sztuce malarstwa ikonowego oraz poznawali meandry myśli i nietuzinkową wyobraźnię Zdzisława Beksińskiego, natomiast ostatniego dnia zawitali do Kozłówki, w której zobaczyli niezwykłą magnacką rezydencję rodu Zamoyskich i Galerię Sztuki Socrealizmu. Oprócz tego czas wypełniły pierwszakom zajęcia team bulidingu w formie gry terenowej oraz zabawa integracyjna w klimacie westernu.
Nasi uczniowie wrócili z wyjazdu zadowoleni, z nowymi doświadczeniami, znajomościami i… małym zbłąkanym kotem, którym z zaangażowaniem opiekowali się podczas wyjazdu i który znalazł dom u naszej nauczycielki matematyki, Pani Joanny Morąg.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!