Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Równo tydzień temu nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice zebrali się w auli PJATK na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/24. Wydarzenie uświetnili przemówieniami rektor uczelni, dr hab. Jerzy Paweł Nowacki, oraz prorektor i założycielka ALO, dr Aldona Drabik, życząc naszej młodzieży i pracownikom szkoły udanych wakacji. Do uczniów zwróciła się również pani dyrektor, mgr Katarzyna Piórkowska, która podsumowała bogaty w różne wydarzenia, wycieczki i sukcesy naukowe uczniów rok szkolny, oraz podziękowała nauczycielom za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie w edukację swoich dzieci. Następnie uczniowie poszczególnych klas otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. W tym roku najwyższym wynikiem może pochwalić się uczennica klasy 3D, Julia Oksiuta, która została promowana do klasy IV ze średnią 5,94! Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem, po którym wychowawcy wręczyli uczniom swoich klas świadectwa za tegoroczną ciężką pracę.

Całej społeczności ALO serdecznie dziękujemy za ten rok szkolny i życzymy udanego wypoczynku!