person

mgr Grzegorz Wójcik

Nauczyciel z pasji i zamiłowania. Absolwent studiów licencjackich na kierunku Informatyka i Ekonometria Politechniki Częstochowskiej, również na tej uczelni ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Informatyczne wspomaganie procesów zarządzania. Ponad to na tej uczelni ukończył studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Matematyka na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne (studia kwalifikacyjne) na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Fizyka w Szkole na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu coachingu w edukacji. Interesuje się psychologią, coachingiem. Wolne chwile spędza w górach.