Nasze liceum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odit, id fugit architecto molestiae in ratione non perspiciatis nesciunt quam dolorem dolor alias, sunt cumque animi neque, aspernatur dignissimos voluptate voluptates!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem illum ut animi numquam cum aperiam itaque molestiae assumenda deleniti. Architecto eos eum culpa quaerat. Deleniti voluptatum necessitatibus hic quod distinctio?

Wyróżnienia w konkursie matematycznym „KANGUR” Zakwalifikowanie uczniów ALO do:

Wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoja wiedzę dodatkowo, poza zajęciami lekcyjnymi, mogą to robić na kołach zainteresowań. Uczniowie uczęszczają na koło matematyczne i informatyczne (są to zajęcia bezpłatne). Zachęcamy wszystkich uczniów obecnych i przyszłych do jak najszerszego udzielania się w życiu szkoły. Chętnie odpowiemy na wasze propozycje, szczególnie te najciekawsze. To jest przecież wasza szkoła.

Wyróżnienia w konkursie matematycznym „KANGUR” Zakwalifikowanie uczniów ALO do:

Stypendia ufundowane przez TOSHIBA International Foundation dla uczniów i nauczycieli liceum, w ramach którego uczestniczyli w Toshiba Youth Conference w Japonii w roku 2009,i 2010 i 2011. Zakwalifikowanie ucznia do II-go stopnia XVII Olimpiady Informatycznej Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszego ucznia za najwyższą średnią ocen. Nagrody w konkursach algorytmicznych organizowanych przez uczelnię. Zakwalifikowanie ucznia do II-go stopnia XVIII Olimpiady Informatycznej

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy na specjalistyczne warsztaty plastyczne. Gwarantujemy wysoki poziom tych zajęć, które będą prowadzone przez absolwentów i asystentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Program obejmuje wybrane zagadnienia dotyczące:

Zajęcia służą rozwijaniu zdolności odwzorowywania przestrzeni na płaszczyźnie. Przybliżają zjawisko perspektywy, dominanty; umożliwiają świadome stosowanie podziałów kompozycyjnych, zróżnicowań walorowych i plam barwnych.

Pliki