Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Dzisiaj wspominamy wyjście klas informatycznych 1A oraz 2A na Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego na wykład pod tytułem „Drgania i fale”. Oprócz wiedzy teoretycznej, pracownicy naukowi zaprezentowali również wiele efektownych doświadczeń i pokazów dotyczących fal mechanicznych i elektromagnetycznych, w tym dotyczących fal świetlnych. W zgodnej opinii uczniów ALO był to bardzo ciekawy i inspirujący wykład!