Konkurs wewnętrzny z historii

W listopadzie został zorganizowany przez pana Czarka konkurs wewnętrzny z historii. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu obrazu postaci, która zasłynęła w historii, nauce, kulturze i nie tylko. Uczniowie mogli połączyć swoje umiejętności plastyczne z wiedzą. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem.
Komisja w składzie p. Cezary Zawisza i p. Marta Janik-Kamińska za najlepszą uznała pracę Diany Czeladzkiej z 3D przedstawiającą Amelię Mary Earhart – amerykańską pilotkę, dziennikarkę i autorkę książek. Była ona również pierwszą kobietą, która przeleciała nad Oceanem Atlantyckim jako pasażerka i pierwszą kobietą, która jako pilotka uczyniła to samotnie, za co została odznaczona Zaszczytnym Krzyżem Lotniczym.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac naszych uczniów!