Święta Bożego Narodzenia 2023

W ubiegły piątek uczniowie i nauczyciele ALO spotkali się przedświątecznie na klasowych wigiliach. Były stoły pełne świątecznego jedzenia, świąteczne karaoke, tańce z „Just Dance” a nawet wspólne kolędowanie Nasi uczniowie chyba byli grzeczni w tym mijającym roku, ponieważ odwiedził ich Święty Mikołaj (Pan Cezary), który wraz z elfem pomocnikiem (Pani Justyna D.), Panią dyrektor i Panią wicedyrektor rozdał wszystkim uczniom świąteczne ALO-pierniczki!
Poza tym, rozstrzygnęliśmy nasz coroczny konkurs na promocyjną grafikę ALO. W edycji 2023 laureatami zostali:
1. miejsce – Karolina Zarzecka z 2D
2. miejsce – Milena Sztanka z 1C
3. miejsce – Kai Weber z 2D
Nagroda publiczności – Barbara Kaczorkiewicz z 3D
1. wyróżnienie – Kornel Fruba z 3D
2. wyróżnienie – Lena Załęska z 4C
Drogie grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice naszych uczniów, absolwenci i sympatycy naszego ALO: niezależnie od tego czy i jak świętujecie, życzymy wam aby najbliższy czas był wypełniony ciepłem i radością, a Nowy Rok przyniósł pomyślność i pogodę ducha na każdy kolejny dzień.